O nás

Janice K. Dedace

Zakladatelka, duše a tvář našeho salonu, má v oboru bohaté zkušenosti. Pochází z Filipín z ostrova Camiguin (v místním dialektu Kamigin), podle kterého se rozhodla pojmenovat svůj salón. A už doma na Filipínách se začala věnovat masážím a péči o lidi s různými obtížemi.

Pracovala v různých zdravotnických zařízeních včetně hospice pro seniory a psychiatrické kliniky, kde také uplatnila své dovednosti a znalosti v oblasti masážní terapie. Absolvovala několik školení, díky kterým se ve svém milovaném oboru neustále zlepšovala. V roce 2009 prošla školením reflexologie, roku 2017 prošla znovu výcvikem na masážního terapeuta, který následně v ČR doplnila certifikátem ve sportovní rekondici. Postupně si začala budovat vizi – mít vlastní salon a to takový, který lidem opravdu pomůže. V České republice tak založila své první masážní studio. Po krátké době ale poptávka po jejích službách značně přesáhla fyzickou kapacitu malého studia a rozhodli jsme se, že půjdeme to většího. A tak vznikl salon Kamigin, kde se snažíme věnovat každému individuálně a k tomu vytvářet i komfortní přátelské prostředí.

Náš přístup

Unikněte stresům každodenního života, a přijďte se osvěžit a zrelaxovat u nás v Kamigin Fusion Masáže. Vaše zdraví a pohoda je na prvním místě.

Naši terapeuti udělají vše pro to, aby vám dodali takový zážitek, který nejen že zmírní úzkost a napětí, ale pomůže i zvýšit fyzickou a emocionální kondici. Fusion v názvu našeho salonu znamená, že kombinujeme staré osvědčené masážní techniky a nové trendy a to z celého světa. To nám pomáhá najít cestu, jak vyhovět požadavkům a potřebám každého klienta. Způsoby našich masáží máme zažité v krvi, jelikož nejen naše masáže pocházejí z celého světa, ale i naši terapeuti.

6

Zkušeností

+1561

Spokojených zákazníků

4

Masérky s certifikací

Why Choose Us?

Honest and flat-rated beauty services
One to one friendly and personal service
Free no-obligation consultations
Flexible and reliable service to meet your needs
Continued after-care advice and support

Our Values

The highest level of enthusiasm for our profession
Focus on cleanliness & maintenance
Spreading happiness through all we do
Keep creativity and artistry at their best
Continue educating ourselves with new trends & demands

Dopřejte svému tělu odpočinek